Перейти на страницу назад
Новые поступления
Поступления литературы за ноябрь 2015 года
В учебном пособии рассмотрены циклы, схемы и конструкции холодильных машин и установок, которые используются при низкотемпературной обработке и хранении пищевых продуктов в объеме, необходимом для инженера-механика пищевой промышленности. Приведены последние достижения в области повышения экологической безопасности Украины в свете Монреальского и Киотского протоколов МИХ и связанная с этим необходимость замены холодильного оборудования. Рассмотрены конструкдии и тенденции развития отечественных и зарубежных морозильных аппаратов.
Подробнее |
|
У посібнику представлені лекції, практикум, робоча програма, опорні схеми з навчальної дисципліни "Основи педагогічної техніки", вибіркової дисципліни професійної підготовки фахівців дошкільної освіти.
У додатках до посібнику зібрані зразки виконання завдань для самостійної роботи студентів та індивідуальних творчих завдань.
Навчальний посібник може бути доцільним у роботі студентам педагогічних спеціальностей ВИЗ, викладачам, вихователям ДНЗ, педагогам.
Подробнее |
|
Посібник «Професійна педагогіка», спрямований на психолого-педагогічну підготовку майбутніх майстрів виробничого навчання, інженерів-педагогів до фахової діяльності в умовах закладів професійно-технічної освіти.
Адресовано студентам за напрямом 6.010104 «Професійна освіта (за профілем)» та спеціальностями: 5.01010401 «Професійна освіта (за профілем підготовки)», 7.010104, 8.010104 «Професійне навчання (за профілем підготовки)», але може бути корисним для майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-технічних Навчальних закладів.
Подробнее |
|
Підручник містить систематизований виклад основних розділів диференційної психології, викладених з позиції цілісної і неповторної особистості. Представлені генетико-вихідні одиниці тих чи інших здібностей та "нужди" як джерела і спонукальної активності індивіда (лат. Vis vital is — життєва енергія) і її глибинність та відпочаткову єдність (синтетичність) (лат. Vis uitae — життєва сила), яка конституює особистість. Онтогенез психіки розглядається через цілісність та неповторність життєвого шляху людини. Розглядаються індивідуальні (індивідуально-типологічні), типологічні та групові відмінності між людьми, а також природа, джерела і наслідки цих відмінностей та закономірності їхнього психічного варіювання.
Підручник призначено для студентів вищих навчальних закладів освіти, аспірантів і викладачів психології. Може бути корисним для підготовки фахівців гуманітарного профілю, фахівцям у галузі психодіагностики, практичним психологам тощо.
Подробнее |
|
У монографії проаналізовано мистецтво живописання словом Т. Шевченка як потужне джерело енергії художнього впливу його поезії. Для розкриття притаманних їй засобів візуалізації використано потенціал рецептивної поетики, головний методологічний принцип якої полягає в моделюванні за допомогою психологічного інструментарію процесу сприймання художніх текстів. Застосований при цьому «кінематографічний» код відкрив феномен «кіномови» Т. Шевченка, сприяв розпізнаванню чинників естетичного впливу його лірики. Інноваційні дослідницькі технології, монографічний аналіз у режимі «прочитання під мікроскопом» допомогли побачити художню досконалість поезії Т. Шевченка, здійснити новітню інтерпретацію смислів, якими вона наснажена.
Подробнее |
|
У монографії розкрито розвиток диференційованого підходу до шкільного навчання як складного загальнопедагогічного і загальнодидактичного явища педагогічної дійсності кінця XIX - першої третини XX ст. як, розширено усталені поняттєво-термінологічні й сутністі виміри його сприйняття з охопленням психологічних засад його реалізації, й соціалізаційних детермінт і суто педагогічних складників (диференціація як чинник і складова профіл ьності навчання, диференціація як рушій створення науково-методичного забезпечення (програми, підручники, стандарти методична літератури і т. ін.). У монографії розкрито розвиток диференційованого підходу до шкільного навчання як складного загальнопедагогічного і загальнодидактичного явища педагогічної дійсності кінця XIX - першої третини XX ст.
Подробнее |
|
Багатоманітність туризму як унікального суспільного явища і соціального інституту різновимірно розкриває теоретичний погляд, даючи концептуальне розуміння його цивілізаційної природи, ціннісної і смислотвірної основи, культурного значення, а також економічного, правового, етико-психологічного, педагогічного та інших сутнісно-функціональних аспектів. Він домінує у пропонованій монографії, яка є результатом багаторічної роботи провідних вітчизняних ДОСЛІДНИКІВ буттєвості туризму у його ретроспективному та сучасному вимірах.
Для науковців, викладачів і студентів профільних вищих навчальних закладів, усіх, хто цікавиться туризмом як особливо значущим цивілізацій ним феноменом.
Подробнее |
|
Робота присвячена створенню та впровадженню проблемно-орієнтованих цифрових обчислювальних систем і комплексів швидкої обробки великих масивів інформації. Розроблено теорію та методи проектування спеціалізованих цифрових обчислювачів на основі нейромережного підходу, сплайн-анроксимадії і функціональної регенерації. Методи засновано на представленні і апаратно-програмній реалізації складних функцій простими, що забезпечило виконання широкого класу перетворень, високу продуктивність, технологічність і економічність виготовлення. Розроблено багаторівневу структуру системної інтеграції із застосуванням нових інформаційних технологій. Запропоновано новий тип високопродуктивної комп'ютерної системи (КС) на одному кристалі класу "Процесор-в-нам'яті" і її операційного середовища. Розроблено теорію, архітектури і структури КС, що забезпечують ефективне поєднання універсальності КС з їхньою спеціалізацією у процесах створення, розвитку й використання прикладних систем. Зокрема розроблено засоби проблемної орієнтації універсальних КС в складі високопродуктивних пристроїв обчислення функцій, арифметичних операцій, цифро-аналогових інтерполяторів, теорію побудови архітектури КС за зразком системи обробки знань, представлених у формі наукової теорії, та машини баз знань на базі апаратних процесорів.
Подробнее |